شنبه 4 بهمن 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی: از تمام ظرفیت ها برای توسعه متوازن و پایدار استان استفاده می کنیم.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان آذربایجان غربی:

از تمام ظرفیت ها برای توسعه متوازن و پایدار استان  استفاده می کنیم.

حضرتی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان آذربایجان غربی در دیدار رئیس بنیاد نخبگان استان با ایشان با تاکید بر نقش نخبگان در مسیر توسعه، آمادگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی را برای استفاده از این ظرفیت در کمک به بررسی وحل مشکلات و چالش های استان اعلام کرد. حضرتی اظهار داشت برای ارتقاء شاخص های توسعه لازم است از تمام پتانسیل های موجود استفاده کرد.

در ابتدای این دیدار که در محل دفتر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان انجام شد، چهل امیرانی، رئیس بنیاد نخبگان استان، با سپاس از حمایت ها و نیز حسن نیت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، گزارشی از شرایط بنیاد و زمینه های همفکری و همکاری ونیز برنامه های آتی بنیاد ملی نخبگان ارائه کرد.

در پایان دو طرف در مورد مصادیق زمینه های همکاری دو جانبه به ویژه جلب مشارکت سازمان ها و ادارات برای مشارکت در طرح شهید احمدی روشن، تشکیل کارگروه های تخصصی،  تعریف جایزه های تحصیلی برای مستعدین برتر و برگزاری مراسم تکریم از نخبگان استان به جمع بندی رسیدند.

تاریخ انتشار : 1398/10/14
کد : 65
تعداد بازدید: 215

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601