دوشنبه 18 آذر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برنامه نمایش و نقد فیلم مادر کشی در زمینه بحران آب و محیط زیست برگزار گردید.

برنامه نمایش و نقد فیلم مادر کشی در زمینه بحران آب و محیط زیست به همت بنیاد نخبگان آذربایجان غربی برگزار گردید. 

این برنامه تربیتی و آموزشی با خوشامدگویی جناب آقای دکتر مهدی چهل امیرانی، ریاست محترم بنیاد نخبگان استان آذربایجان غربی، آغاز گردید. ایشان ضمن تشکر از حاضران به خاطر نشان دادن علاقه و اهتمام و پذیرش دعوت بنیاد جهت شرکت در برنامه های فرهنگی و تربیتی بیان داشتند هدف از اجرای برنامه نمایش و نقد مستند مادرکشی، تبیین جایگاه و اهمیت مسائل محیط زیستی و به ویژه وضعیت نگران کننده بحران کمبود آب در کشور و حساس و آگاه سازی جامعه مستعدین برتر و مشمولین جوائز بنیاد ملی نخبگان می باشد. ایشان تأکید نمودند توقع آن است که برگزاری چنین برنامه هایی با مشارکت سرآمدان، استعدادهای برتر و نیز جامعه متخصص و دانشگاهی استان تبدیل به رخداد و فعالیتی جریان ساز در حوزه های مختلف استانی باشد و نباید نتایج آن‌ها محدود به زمان و مکان و یا نهاد خاصی بماند.

بخش اول این برنامه را نمایش فیلم مستند مادرکشی ساخته جناب آقای کمیل سوهانی (به مدت 80 دقیقه) تشکیل داد. پس از پایان نمایش مستند شرکت کنندگان تأسف و تأثر عمیق خود را در خصوص حقایق بیان شده در این مستند که به سفارش مرکز مطالعات استراتژیک ریاست جمهوری تهیه شده است ابراز نمودند.

در پایان این جلسه شرکت کنندگان به مدت یک ساعت نقطه نظرات و پرسش های خود را در خصوص موضوع فیلم مستند پخش شده مطرح ساختند و به تبادل نظر پرداختند.

تاریخ انتشار : 1398/06/10
کد : 51
تعداد بازدید: 129

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601