پنج شنبه 14 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دومین جلسه حضوری همفکری و تبادل نظر پیرامون طرح اجرایی دوره پنجم طرح احمدی‌روشن با حضور اساتید خبره هسته‌های نخبگانی منتخب این دوره برگزار شد.


در این دیدار که با حضور اساتید منتخب دوره پنجم طرح شهید احمدی‌روشن و ریاست محترم بنیاد نخبگان استان آذربایجان غربی برگزار شد، هریک از اساتید به بیان و توضیح پیرامون روند پیشرفت پروژه تحت هدایت خود پرداخته و در مورد برنامه‌های آتی هریک از هسته‌های نخبگانی تشکیل شده تبادل نظر نمودند. در ادامه، دکتر چهل امیرانی به استماع دغدغه‌ها و درخواست‌های اساتید و دانشجویان طرح که به نمایندگی روسای هسته به ایشان منتقل شده بود نشست و پاسخ‌های درخور مطالبات مذکور داده شد.

در ادامه طی یک مراسمی، قرارداد‌های رسمی طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی، بین اساتید محترم دوره پنجم طرح شهید احمدی‌روشن و بنیاد ملی نخبگان به نمایندگی دکتر چهل‌امیرانی رئیس بنیاد نخبگان استان منعقد شد.

در انتهای جلسه نیز دکتر چهل امیرانی، ضمن تبریک حضور مجدد دو تن از اساتید دوره چهارم طرح شهید احمدی‌روشن در این دوره و قدردانی از پیشرفت‌ها و دستاورد های ایشان در دوره گذشته، گواهی‌های پایان دوره قبل را به جناب آقای دکتر ولی‌زاده و سرکار خانم دکتر محمدخانی تقدیم نمود.

 

تاریخ انتشار : 1399/10/20
کد : 106
تعداد بازدید: 113

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

آدرس: ارومیه-میدان جهاد به سمت بلوار رسالت-جنب هلال احمر پلاک 3 تلفن: 32261631 -044