سه شنبه 29 بهمن 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

کارگاه آموزشی تربیتی کنترل هیجانات برگزار شد

به منظور مصونیت سازی روانی دانشجویان مستعد تحت حمایت بنیاد نخبگان آذربایجان غربی، کارگاه مشاوره کنترل هیجانی (خشم) به همت این بنیاد برگزار گردید.

این کارگاه مشاوره با خوشامدگویی جناب آقای دکتر چهل امیرانی، ریاست محترم بنیاد نخبگان استان آذربایجان غربی، آغاز گردید. ایشان ضمن تشکر از حاضران به خاطر علاقه و اهتمام و پذیرش دعوت جهت شرکت در برنامه های فرهنگی، تربیتی و مشاوره ای بنیاد نخبگان استان از سرکار خانم دکتر فرشباف، رئیس مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه ارومیه نیز به خاطر اعلام آمادگی برای برگزاری این کارگاه تقدیر و تشکر نمودند. ایشان ابراز امیدواری کردند که برگزاری کارگاه تنظیم هیجانی و کنترل خشم گام مؤثری در جهت ایمن سازی مستعدین برتر تحت پوشش بنیاد نخبگان استان در برابر آسیب های فردی و اجتماعی و تقویت مهارت های رویارویی آنان با سختی ها و ناملایماتی زندگی کاری و شخصی آنان باشد. دکتر چهل امیرانی یادآور شدند از آنجا که زندگی تحصیلی و کاری مستعدان نوعاً مملؤ از رویدادها و مسئولیت های تولید کننده فشار روانی است به مستعدان برتر حاضر در برنامه توصیه نمودند که از اهتمام در جهت حفظ و تقویت سلامت روانی خود غافل نباشند.

در ادامه سرکار خانم دکتر فرشباف به ارائه مطالب خود در قالب کارگاهی پرداختند که طی آن شرکت کنندگان مشارکت فعال و با نشاط در مباحث و فعالیت های طراحی شده داشتند.

تاریخ انتشار : 1398/06/10
کد : 50
تعداد بازدید: 127

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601