بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1400/12/01 - 11:53
  • - تعداد بازدید: 128
  • - تعداد بازدیدکننده: 31
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
نگاهی کوتاه به تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان/

پشتیبانی از دانش‌آموختگان برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان (طرح شهید رضوی)

بنیاد با هدف حمایت از اشتغال و اثرگذاری دانش‌آموختگان برتر در زیست‌بوم دانش‌بنیان کشور، مقرراتی را در قالب «طرح شهید رضوی» در سال 1399 تصویب و اجرایی ساخته است.

~/Asset/News/News/Image/سال 1400/طرح شهید رضوی/shahid razavi.jpg

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان آذربایجان غربی؛ طرح شهید رضوی از جمله طرح‌هایی است که برای پشتیبانی از دانش‌آموختگان برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان برنامه‌ریزی شده است. بنیاد با هدف حمایت از اشتغال و اثرگذاری دانش‌آموختگان برتر در زیست‌بوم دانش‌بنیان کشور، مقرراتی را در قالب «طرح شهید رضوی» در سال 1399 تصویب و اجرایی ساخته است. بر این اساس، هر ساله بنیاد از میان متقاضیان واجد شرایط، تعدادی را برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های این بخش انتخاب می‌کند.

هر یک از برگزیدگان از اعتبار توانمندسازی یا ارتقای توانمندی راه‌اندازی کسب‌وکار (معادل 75 درصد از هزینه‌های یادگیری مهارت‌های موردنیاز برای راه‌اندازی کسب‌وکار دانش‌بنیان)، وام خرید/ ساخت مسکن و هدیۀ ازدواج؛ و هر یک از هسته‌های فناور برگزیده از تسهیلاتی مشتمل بر حمایت مالی اولیه بلاعوض، امکانات دفتری (مکان استقرار، به مدت یک سال) و حمایت مالی بلاعوض به صورت پلکانی در دو نوبت (در صورت تأسیس شرکت و جذب سرمایه ظرف مدت سه سال پس از تاریخ پذیرش پیشنهاده و تأییدکارگزار ناظر) بهره‌مند می‌شوند.

پشتیبانی از دانش‌آموختگان برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان (طرح شهید رضوی) کلیک کنید

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 142567
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم