بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1400/12/17 - 22:51
  • - تعداد بازدید: 43
  • - تعداد بازدیدکننده: 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست هم‌اندیشی رئیس بنیاد نخبگان استان با یکی از هسته‌های فعال در دوره ششم طرح شهید احمدی‌روشن برگزارشد.

یکی از هسته‌های نخبگانی دوره ششم طرح شهید احمدی‌روشن در یک نشست صمیمی با رئیس بنیاد نخبگان استان، دغدغه‌ها و نقطه‌نظرات خود پیرامون طرح فعال در این دوره مطرح کرده و دکتر چهل‌امیرانی به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان آذربایجان غربی؛در ابتدای این جلسه که با حضور دکتر سپهر، استاد خبره دوره ششم از طرح شهید احمدی‌روشن، دکتر چهل‌امیرانی، رئیس بنیاد نخبگان استان و دانشجویان این هسته نخبگانی در سالن جلسات دانشکده کشاورزی دانشگاه ارومیه برگزار شد، رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن تشکر و قدردانی از استاد خبره و دانشجویان فعال در طرح، به اهمیت کار گروهی و همچنین مزایای طرح شهید احمدی روشن که یکی از آن‌ها آشنایی دانشجویان با چگونگی کار کردن بر روی یک پروژه واقعی و حل مسائل اساسی کشور با دانشجویان رشته های مختلف است اشاره نمود.

در ادامه؛ دکترسپهرضمن قدردانی از تلاش و پشتکار اعضای تیم تحقیقاتی خود و اهتمام آن‌ها در انجام این پروژه به بیان و تاکید اهمیت مسائل فرهنگی در طرح احمدی‌روشن در کنار بعد علمی و تحقیقاتی هسته‌های نخبگانی در این طرح پرداخت.

در نهایت استاد خبره و دانشجویان حاضر در جلسه در یک نشست صمیمی با رئیس بنیاد نخبگان استان، دغدغه‌ها و نقطه‌نظرات خود پیرامون طرح فعال در این دوره مطرح کرده و دکتر چهل‌امیرانی به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

تقدیم قرارداد منعقد‌ شده مابین بنیاد ملی نخبگان و استاد خبره در دوره ششم طرح شهید احمدی‌روشن به جناب آقای دکتر سپهر از دیگر برنامه‌های این نشست بود.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 157081
کلمات کلیدی
مدیر آذربایجان غربی
خبرنگار

مدیر آذربایجان غربی