بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/01/23 - 09:52
  • - تعداد بازدید: 121
  • - تعداد بازدیدکننده: 76
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در راستای تحقق شعار سال 1401/

دفتر حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت های دانش بنیان در دادگستری آذربایجان غربی ایجاد می‌شود.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی بر لزوم حمایت حقوقی و قضایی لازم توسط دستگاه قضایی، به عنوان یک مجموعه حمایتی، از واحدهای تولیدی که بر مبنای علم روز و دانش‌بنیان هستند تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان آذربایجان غربی؛ در این جلسه که در روز دوشنبه 15 فروردین‌ماه 1401 با حضور معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی و روسای دانشگاه‌ها، بنیاد نخبگان و پارک علم و فناوری استان در محل دادگستری آذربایجان غربی برگزار شد، ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی بر لزوم حمایت حقوقی و قضایی لازم توسط دستگاه قضایی، به عنوان یک مجموعه حمایتی، از واحدهای تولیدی که بر مبنای علم روز و دانش‌بنیان هستند تاکید کرد.

در ادامه این نشست، چهل‌امیرانی، رئیس بنیاد نخبگان استان و جمعی از مسئولین دانشگاه‌های ارومیه، علوم پزشکی ارومیه، جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری استان به بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود در خصوص موضوع جلسه پرداخته و مشکلات فعالیت‌های دانش‌بنیان را مطرح نمودند. در نهایت جلسه با تصویب مصوباتی در خصوص نحوه حمایت از فعالیت‌های تولیدی و دانش‌بنیان، از جمله ایجاد دفتر حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت‌های دانش بنیان در دادگستری استان، تشکیل بانک اطلاعاتی با هماهنگی پارک علم و فناوری و احصاء و اعلام چالشهای فعالیتهای دانش بنیان به کار خود خاتمه داد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 157538
مدیر آذربایجان غربی
خبرنگار

مدیر آذربایجان غربی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید